Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 kwietnia
temperatura: 14°C
wiatr: 15,2 km/h
opady: 0,0 mm

Udany festyn z okazji Dnia Dziecka w gminie Gręboszów

Organizatorzy: Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil, Radny Rady Powiatu Sebastian Kądzielawa oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprosili wszystkie dzieci i ich rodziców na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na terenie boiska sportowego w Woli Żelichowskiej. Impreza początkowo zaplanowana na 12 czerwca, z powodu złych warunków atmosferycznych została przeniesiona i odbyła się w niedzielne popołudnie, 20 czerwca br.

Organizatorzy zadbali o to, aby każde dziecko znalazło na festynie coś dla siebie. Wśród wielu atrakcji jakie czekały tego dnia na uczestników nie zabrakło konkursów, gier i zabaw, dmuchanych zamków i zjeżdżalni, malowania twarzy, balonowych zwierzątek, mega baniek mydlanych- wszystko to przygotowane przez pracownię Jaszczur & Przyjaciele. Wielką niespodzianką dla dzieci była wyrzutnia cukierków. Na tych, którzy zgłodnieli po harcach i konkurencjach czekały kiełbaski z grilla, pizza, wata cukrowa, lody i popcorn.

Wielką atrakcją dla dzieci okazała się obecność na festynie strażaków ochotników z OSP Hubenice – Kozłów. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia z bliska najnowszego wozu bojowego jednostki. Dzieci wraz z rodzicami brali udział w strażackich konkurencjach, jednak największą atrakcją była możliwość ochłodzenia się w kurtynie wodnej przygotowanej przez strażaków. Na imprezie nie zabrakło również przedstawicieli policji, z którymi dzieci mogły porozmawiać o bezpiecznym zachowaniu na drodze, zwłaszcza podczas zbliżających się wakacji, otrzymywali również gadżety i materiały promocyjne KPP.

Wielkie gratulacje należą się organizatorom, ponieważ była to naprawdę udana impreza, wszystkie dzieci opuszczały obiekt z uśmiechami na twarzach, zmęczone, ale ogromnie szczęśliwe.

Wszystkie atrakcje były darmowe dla uczestników imprezy dzięki: Wójtowi Gminy Gręboszów Krzysztofowi Gil, Radnemu Rady Powiatu Sebastianowi Kądzielawa, Gminnemu Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Pizzerii Werona – Genowefa Chmura z Olesna.

Serdeczne podziękowania składamy również KGW Wola Żelichowska za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla organizatorów imprezy.

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2021 r.

Organizatorzy: Wójt Gminy Gręboszów Krzysztof Gil, Radny Rady Powiatu Sebastian Kądzielawa oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zaprosili wszystkie dzieci i ich rodziców na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na terenie boiska sportowego w Woli Żelichowskiej. Impreza początkowo zaplanowana na 12 czerwca, z powodu złych warunków atmosferycznych została przeniesiona i odbyła się w niedzielne popołudnie, 20 czerwca br. Organizatorzy zadbali o to, aby każde dziecko znalazło na festynie coś dla siebie. Wśród wielu atrakcji jakie czekały tego dnia na uczestników nie zabrakło konkursów, gier i zabaw, dmuchanych zamków i zjeżdżalni, malowania twarzy, balonowych zwierzątek, mega baniek mydlanych- wszystko to przygotowane przez pracownię Jaszczur & Przyjaciele. Wielką niespodzianką dla dzieci była wyrzutnia cukierków. Na tych, którzy zgłodnieli po harcach i konkurencjach czekały kiełbaski z grilla, pizza, wata cukrowa, lody i popcorn. Wielką atrakcją dla dzieci okazała się obecność na festynie strażaków ochotników z OSP Hubenice – Kozłów. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia z bliska najnowszego wozu bojowego jednostki. Dzieci wraz z rodzicami brali udział w strażackich konkurencjach, jednak największą atrakcją była możliwość ochłodzenia się w kurtynie wodnej przygotowanej przez strażaków. Na imprezie nie zabrakło również przedstawicieli policji, z którymi dzieci mogły porozmawiać o bezpiecznym zachowaniu na drodze, zwłaszcza podczas zbliżających się wakacji, otrzymywali również gadżety i materiały promocyjne KPP. Wielkie gratulacje należą się organizatorom, ponieważ była to naprawdę udana impreza, wszystkie dzieci opuszczały obiekt z uśmiechami na twarzach, zmęczone, ale ogromnie szczęśliwe. Wszystkie atrakcje były darmowe dla uczestników imprezy dzięki: Wójtowi Gminy Gręboszów Krzysztofowi Gil, Radnemu Rady Powiatu Sebastianowi Kądzielawa, Gminnemu Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie oraz Pizzerii Werona – Genowefa Chmura z Olesna. Serdeczne podziękowania składamy również KGW Wola Żelichowska za przygotowanie słodkiego poczęstunku dla organizatorów imprezy. Zdjęcia z wydarzenia       Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe