Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
21 lutego
temperatura: 10°C
wiatr: 14,5 km/h
opady: 0,0 mm

Remont sal lekcyjnych w budynku Szkoły Podstawowej w Gręboszowie i opaski chodnikowej

Zakończono roboty budowlane związane z remontem pomieszczeń sal lekcyjnych w budynku Szkoły Podstawowej w Gręboszowie oraz naprawę opaski chodnikowej i cokołu wokół budynku. Wyremontowano na parterze: salę gimnastyczną, komputerową, salę pamięci i pokój dyrektora, a na piętrze salę fizyczno-chemiczną i pokój nauczycielski.

Zakres robót obejmował demontaż istniejących zniszczonych posadzek parkietowych, wzmocnienie podłoża betonowego i wykonanie nowych posadzek z wykładziny z tworzywa sztucznego, wymianę grzejników instalacji co., oświetlenia elektrycznego i stolarki drzwiowej, wykonanie gładzi gipsowej oraz pomalowanie ścian i sufitów. Wymieniono także zniszczoną, odpadającą okładzinę cokołu budynku od strony południowej i naprawiono opaskę chodnikową od strony południowej i wschodniej.

Łączna wartość robót wyniosła 173 590,63 zł brutto i została pokryta ze środków budżetu Gminy Gręboszów zaplanowanego na ten rok.

Obecnie w budynku Szkoły Podstawowej trwają jeszcze roboty związane z remontem stołówki szkolnej, które zostaną zakończone do końca września br. Zakres robót obejmuje: remont posadzek i ścian, wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej, remont instalacji wentylacyjno–spalinowej, centralnego ogrzewania, elektrycznej i instalacji wodociągowo–kanalizacyjnej oraz wyposażenie w sprzęt, kuchni i zmywalni.

Koszt realizacji tego zadania wyniesie około 140 tys. zł brutto. Gmina Gręboszów na remont stołówki uzyskała wsparcie finansowe w kwocie 80 000 zł, w ramach modelu wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”, finansowanego ze środków budżetu Państwa na 2021 r.

Tym samym, w znaczący sposób zostanie zmodernizowana i unowocześniona baza dydaktyczna w naszej gminie.

 

 

 

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.09.2021 r.

Zakończono roboty budowlane związane z remontem pomieszczeń sal lekcyjnych w budynku Szkoły Podstawowej w Gręboszowie oraz naprawę opaski chodnikowej i cokołu wokół budynku. Wyremontowano na parterze: salę gimnastyczną, komputerową, salę pamięci i pokój dyrektora, a na piętrze salę fizyczno-chemiczną i pokój nauczycielski. Zakres robót obejmował demontaż istniejących zniszczonych posadzek parkietowych, wzmocnienie podłoża betonowego i wykonanie nowych posadzek z wykładziny z tworzywa sztucznego, wymianę grzejników instalacji co., oświetlenia elektrycznego i stolarki drzwiowej, wykonanie gładzi gipsowej oraz pomalowanie ścian i sufitów. Wymieniono także zniszczoną, odpadającą okładzinę cokołu budynku od strony południowej i naprawiono opaskę chodnikową od strony południowej i wschodniej. Łączna wartość robót wyniosła 173 590,63 zł brutto i została pokryta ze środków budżetu Gminy Gręboszów zaplanowanego na ten rok. Obecnie w budynku Szkoły Podstawowej trwają jeszcze roboty związane z remontem stołówki szkolnej, które zostaną zakończone do końca września br. Zakres robót obejmuje: remont posadzek i ścian, wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej, remont instalacji wentylacyjno–spalinowej, centralnego ogrzewania, elektrycznej i instalacji wodociągowo–kanalizacyjnej oraz wyposażenie w sprzęt, kuchni i zmywalni. Koszt realizacji tego zadania wyniesie około 140 tys. zł brutto. Gmina Gręboszów na remont stołówki uzyskała wsparcie finansowe w kwocie 80 000 zł, w ramach modelu wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”, finansowanego ze środków budżetu Państwa na 2021 r. Tym samym, w znaczący sposób zostanie zmodernizowana i unowocześniona baza dydaktyczna w naszej gminie. Zdjęcia z wydarzenia           Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Marcin Janowiec 10.09.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe