Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 kwietnia
temperatura: 14°C
wiatr: 15,2 km/h
opady: 0,0 mm

Centrum Wsparcia Doradczego – pilotaż

Szanowni Państwo,

Partnerstwo Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego od ubiegłego roku uczestniczy
w projekcie „Centrum Wsparcia Doradczego – pilotaż”, realizowanym przez Związek Miast Polskich oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Celem projektu jest wzmocnienie sprawności działania samorządów gmin oraz inicjowanie kompleksowych, partnerskich przedsięwzięć wpływających na rozwój obszaru. Wspólne wysiłki samorządów lokalnych oraz doradców Związku Miast Polskich przyniosły efekt w postaci strategii rozwoju obszaru Partnerstwa wraz z opisem przedsięwzięć, które pozwolą na poprawę jakości życia jego mieszkańców.

Zapraszamy mieszkańców, liderów lokalnych, przedsiębiorców oraz wszystkie osoby zainteresowane do wspólnej debaty, wyrażania opinii i komentarzy. Państwa głos w dyskusji jest ważny dla określenia przyszłej drogi rozwoju Powiatu Dąbrowskiego.

Opinie prosimy przesyłać w terminie do 26.09.2021r. za pomocą ankiety dostępnej pod adresem:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sp2f3f7gL0a7U55xJZ-OZdeBHv9jMllEhwC_xYGq8ztURUNBN1VSNzFOUTEyWVJJNkdJNVpFNVlHRy4

Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety i jednocześnie dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas

 

Lesław Wieczorek

Starosta Dąbrowski

Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego

 

Strategi Terytorialna

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.09.2021 r.

Szanowni Państwo, Partnerstwo Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego od ubiegłego roku uczestniczy w projekcie „Centrum Wsparcia Doradczego – pilotaż”, realizowanym przez Związek Miast Polskich oraz Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Celem projektu jest wzmocnienie sprawności działania samorządów gmin oraz inicjowanie kompleksowych, partnerskich przedsięwzięć wpływających na rozwój obszaru. Wspólne wysiłki samorządów lokalnych oraz doradców Związku Miast Polskich przyniosły efekt w postaci strategii rozwoju obszaru Partnerstwa wraz z opisem przedsięwzięć, które pozwolą na poprawę jakości życia jego mieszkańców. Zapraszamy mieszkańców, liderów lokalnych, przedsiębiorców oraz wszystkie osoby zainteresowane do wspólnej debaty, wyrażania opinii i komentarzy. Państwa głos w dyskusji jest ważny dla określenia przyszłej drogi rozwoju Powiatu Dąbrowskiego. Opinie prosimy przesyłać w terminie do 26.09.2021r. za pomocą ankiety dostępnej pod adresem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sp2f3f7gL0a7U55xJZ-OZdeBHv9jMllEhwC_xYGq8ztURUNBN1VSNzFOUTEyWVJJNkdJNVpFNVlHRy4 Serdecznie zapraszam do wypełnienia ankiety i jednocześnie dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas   Lesław Wieczorek Starosta Dąbrowski Przewodniczący Zarządu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego Pliki do pobrania Pobierz plik Strategia Partnerstwa.pdf         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.09.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe