Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
1 marca
temperatura: 11°C
wiatr: 15,0 km/h
opady: 0,0 mm

Powiśle Dąbrowskie z lotu ptaka

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego realizuje projekt pn. „Powiśe Dąbrowskie z lotu ptaka”, którego celem jest pobudzenie zainteresowania wiedzą o regionie, zachęcenie mieszkańców powiatu dąbrowskiego oraz odwiedzających turystów do odkrywania walorów kulturowych naszego regionu oraz budowanie więzi lokalnych opartych na świadomości wspólnego dziedzictwa kulturowego.

W ramach tego przedsięwzięcia wydany jest album fotograficzny o naszym regionie prezentujący urokliwe zdjęcia miast, wsi, zabytków, architektury sakralnej, miejsc pamięci narodowej, a także pięknych krajobrazów tworzonych przez liczne lasy i nadwiślańskie równiny. Zdjęcia w większości są wykonane  „z lotu ptaka”, co pozwala na spojrzenie na Powiśle Dąbrowskie z innej perspektywy.

Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że przedstawione w niniejszej publikacji bogactwo historyczne, przyrodnicze i kulturowe naszej „Małej Ojczyzny” wzbudzi chwilę relaksu oraz skłoni do lepszego poznania tych wyjątkowych miejsc.

 

Logo Małopolski

 

 

 

Opracowanie: Powiat Dąbrowski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.12.2021 r.

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego realizuje projekt pn. „Powiśe Dąbrowskie z lotu ptaka”, którego celem jest pobudzenie zainteresowania wiedzą o regionie, zachęcenie mieszkańców powiatu dąbrowskiego oraz odwiedzających turystów do odkrywania walorów kulturowych naszego regionu oraz budowanie więzi lokalnych opartych na świadomości wspólnego dziedzictwa kulturowego. W ramach tego przedsięwzięcia wydany jest album fotograficzny o naszym regionie prezentujący urokliwe zdjęcia miast, wsi, zabytków, architektury sakralnej, miejsc pamięci narodowej, a także pięknych krajobrazów tworzonych przez liczne lasy i nadwiślańskie równiny. Zdjęcia w większości są wykonane  „z lotu ptaka”, co pozwala na spojrzenie na Powiśle Dąbrowskie z innej perspektywy. Życzymy miłego oglądania i mamy nadzieję, że przedstawione w niniejszej publikacji bogactwo historyczne, przyrodnicze i kulturowe naszej „Małej Ojczyzny” wzbudzi chwilę relaksu oraz skłoni do lepszego poznania tych wyjątkowych miejsc. Pliki do pobrania Pobierz plik Powiat dabrowski z lotu ptaka.pdf         Opracowanie: Powiat Dąbrowski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.12.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe