Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
1 marca
temperatura: 8°C
wiatr: 15,0 km/h
opady: 0,0 mm

Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych – szkolenie dla dzieci

Szanowni Państwo,

informujemy, że Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim”.  Celem projektu jest:

  • podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych,
  • rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,
  • wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie, a w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z tematu projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Zachęcamy do kontaktu!

 

Projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.01.2022 r.

Szanowni Państwo, informujemy, że Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie tarnowskim”.  Celem projektu jest: podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych, rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć, wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów. Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci/młodzież oraz ich rodziców/opiekunów prawnych do kontaktu ws. uczestnictwa w projekcie, a w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z tematu projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”). Zachęcamy do kontaktu!         Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.01.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe