Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
21 lutego
temperatura: 9°C
wiatr: 14,3 km/h
opady: 0,0 mm

Gminny punkt zbiórki w Gręboszowie

Realizując wczorajsze ustalenia Gminnego Zespołu Kierowania Obroną Cywilną oraz przyjęte rozwiązania rządowe, Gmina Gręboszów zorganizowała punkt zbiórki pomocy humanitarnej dla uchodźców, który wyznaczono w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gręboszowie. W punkcie będą pełnione dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00, lub dłużej w razie potrzeby. W pozostałych godzinach punkt będzie czynny po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Urzędem Gminy w Gręboszowie (tel. 14 641 60 02).

Do chcących włączyć się w pomoc, zwracamy się z prośbą o odpowiednie zapakowanie dostarczonych produktów spożywczych, odzieży, środków higieny i czystości itp., tak aby można było sprawnie posegregować np. "ubrania dla chłopca lat 2", "środki chemiczne".

Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściami granicznymi).

 

Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie

 

Lista produktów, których nie można wysyłać w ramach pomocy humanitarnej (produkty te nie będą przyjmowane).

Gminny punkt zbiórki w Gręboszowie

 

 

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogot

Wprowadzenie: Karol Mikos 01.03.2022 r.

Realizując wczorajsze ustalenia Gminnego Zespołu Kierowania Obroną Cywilną oraz przyjęte rozwiązania rządowe, Gmina Gręboszów zorganizowała punkt zbiórki pomocy humanitarnej dla uchodźców, który wyznaczono w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gręboszowie. W punkcie będą pełnione dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 12.00, lub dłużej w razie potrzeby. W pozostałych godzinach punkt będzie czynny po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Urzędem Gminy w Gręboszowie (tel. 14 641 60 02). Do chcących włączyć się w pomoc, zwracamy się z prośbą o odpowiednie zapakowanie dostarczonych produktów spożywczych, odzieży, środków higieny i czystości itp., tak aby można było sprawnie posegregować np. "ubrania dla chłopca lat 2", "środki chemiczne". Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściami granicznymi).     Lista produktów, których nie można wysyłać w ramach pomocy humanitarnej (produkty te nie będą przyjmowane).     Pliki do pobrania Pobierz plik Informacja dotycząca dla obywateli Ukrainy szukających schronienia w Małopolsce.jpg Pobierz plik Informacja dotycząca pomocy humanitarnej dla Ukrainy.jpg Pobierz plik Informacja dotycząca zgłoszenia wolontariatu do pomocy przy transporcie.jpg Pobierz plik Informacja dotycząca zgłoszenia w sprawie bazy noclegowej dla uchodźców z Ukrainy.jpg Pobierz plik Punkt Informacyjny Wojewody Małopolskiego.jpg     Opracowanie: Zdzisław Kogot Wprowadzenie: Karol Mikos 01.03.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe