Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
1 marca
temperatura: 7°C
wiatr: 12,7 km/h
opady: 0,0 mm

Zajęcia sportowe na Orliku

Informujemy, że począwszy od miesiąca kwietnia aż do końca października 2022 r. na obiekcie Orlik w Gręboszowie prowadzone będą zajęcia sportowe. Odbywać się one będą w wybrane dni tygodnia za wyjątkiem niedzieli i świąt.

 

Godziny pracy Animatora:

  • poniedziałek, środa, piątek od godz. 16.00 do godz. 20.00;
  • co druga sobota od godz. 14.00 do godz.19.00.

 

Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatora.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Animatora Sportu.

Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Animatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.

 

 

 

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.04.2022 r.

Informujemy, że począwszy od miesiąca kwietnia aż do końca października 2022 r. na obiekcie Orlik w Gręboszowie prowadzone będą zajęcia sportowe. Odbywać się one będą w wybrane dni tygodnia za wyjątkiem niedzieli i świąt.   Godziny pracy Animatora: poniedziałek, środa, piątek od godz. 16.00 do godz. 20.00; co druga sobota od godz. 14.00 do godz.19.00.   Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Animatora. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Animatora Sportu. Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Animatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.         Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.04.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe