Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
1 marca
temperatura: 7°C
wiatr: 12,7 km/h
opady: 0,0 mm

Zmiana organizacji pracy Gminnego Punktu Zbiórki w Gręboszowie

Gmina Gręboszów zorganizowała punkt zbiórki pomocy humanitarnej dla uchodźców, w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gręboszowie. W punkcie nie będą już pełnione dyżury jak było to do tej pory, punkt będzie czynny jedynie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Urzędem Gminy w Gręboszowie (tel. 14 641 60 02).

Do chcących włączyć się w pomoc, zwracamy się z prośbą o odpowiednie zapakowanie dostarczonych produktów spożywczych, odzieży, środków higieny i czystości itp., tak aby można było sprawnie posegregować np. "ubrania dla chłopca lat 2", "środki chemiczne".

Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściami granicznymi).

 

Lista produktów

 Czego nie wysyłamy

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.05.2022 r.

Gmina Gręboszów zorganizowała punkt zbiórki pomocy humanitarnej dla uchodźców, w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Gręboszowie. W punkcie nie będą już pełnione dyżury jak było to do tej pory, punkt będzie czynny jedynie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Urzędem Gminy w Gręboszowie (tel. 14 641 60 02). Do chcących włączyć się w pomoc, zwracamy się z prośbą o odpowiednie zapakowanie dostarczonych produktów spożywczych, odzieży, środków higieny i czystości itp., tak aby można było sprawnie posegregować np. "ubrania dla chłopca lat 2", "środki chemiczne". Lista produktów i środków, które mogą być przekazane potrzebującym na Ukrainie (w tym oczekującym przed przejściami granicznymi).           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.05.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe