Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 kwietnia
temperatura: 14°C
wiatr: 15,2 km/h
opady: 0,0 mm

Wizyta Posłanki Anny Pieczarka w Gręboszowie

W dniu 3 czerwca br. w naszej Gminie gościła posłanka RP Anna Pieczarka, która w towarzystwie Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, zapoznała się z planami inwestycyjnymi, uznając je za imponujące – prorozwojowe, nowoczesne i przede wszystkim odpowiadające na potrzeby mieszkańców.

Nawiązując do otrzymanej, blisko 10 milionowej dotacji w ramach Polskiego Ładu, na budowę publicznego przedszkola wraz ze żłobkiem i instalacjami infrastruktury technicznej uznała, że Gmina Gręboszów jest przykładem odpowiedzialnego inwestowania.

Gratulując Wójtowi Gminy Krzysztofowi Gilowi ambitnej wizji rozwoju Gminy, a przede wszystkim skuteczności w jej realizacji, zapewniła, że nadal będzie lobbować za przyznaniem kolejnych, tak potrzebnych środków inwestycyjnych.

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Karol Mikos 14.06.2022 r.

W dniu 3 czerwca br. w naszej Gminie gościła posłanka RP Anna Pieczarka, która w towarzystwie Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka, zapoznała się z planami inwestycyjnymi, uznając je za imponujące – prorozwojowe, nowoczesne i przede wszystkim odpowiadające na potrzeby mieszkańców. Nawiązując do otrzymanej, blisko 10 milionowej dotacji w ramach Polskiego Ładu, na budowę publicznego przedszkola wraz ze żłobkiem i instalacjami infrastruktury technicznej uznała, że Gmina Gręboszów jest przykładem odpowiedzialnego inwestowania. Gratulując Wójtowi Gminy Krzysztofowi Gilowi ambitnej wizji rozwoju Gminy, a przede wszystkim skuteczności w jej realizacji, zapewniła, że nadal będzie lobbować za przyznaniem kolejnych, tak potrzebnych środków inwestycyjnych.   Zdjęcia z wydarzenia   Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Karol Mikos 14.06.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe