Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
21 lutego
temperatura: 10°C
wiatr: 14,5 km/h
opady: 0,0 mm

Poszukiwany właściciel psa

W miejscowości Karsy gmina Gręboszów błąka się pies, jak na załączonych zdjęciach. Jeżeli ktokolwiek ma wiedzę o właścicielu zwierzęcia proszony jest o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów, Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pies został porzucony przez właściciela, dlatego prosimy o kontakt osoby zainteresowane przygarnięciem psa. W przypadku chęci adopcji psa Gmina Gręboszów zapewnia zaszczepienie przeciw wściekliźnie oraz worek karmy.

Telefon do kontaktu 14 6416002 w. 23.

 

 

Poszukiwany właściciel psa

 

Poszukiwany właściciel psa

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 18.10.2022 r.

W miejscowości Karsy gmina Gręboszów błąka się pies, jak na załączonych zdjęciach. Jeżeli ktokolwiek ma wiedzę o właścicielu zwierzęcia proszony jest o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów, Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pies został porzucony przez właściciela, dlatego prosimy o kontakt osoby zainteresowane przygarnięciem psa. W przypadku chęci adopcji psa Gmina Gręboszów zapewnia zaszczepienie przeciw wściekliźnie oraz worek karmy. Telefon do kontaktu 14 6416002 w. 23.             Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 18.10.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe