Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 kwietnia
temperatura: 14°C
wiatr: 15,2 km/h
opady: 0,0 mm

Wernisaż wystawy prac malarskich autorstwa Teresy Tarki, pt. „Ukryty talent”

W niedzielne popołudnie, 13 listopada br., w Domu Strażaka w Woli Żelichowskiej odbył się wernisaż wystawy prac malarskich autorstwa Teresy Tarki, pt. „Ukryty talent”. Organizatorem wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich Wola Żelichowska, które postanowiło zaprezentować lokalnej społeczności dzieła malarskie swojej koleżanki. Tematyka prac była zróżnicowana – od artystycznych portretów, po pejzaże.

W wydarzeniu uczestniczyli m. in: władze samorządowe gminy Gręboszów na czele z wójtem gminy Gręboszów Krzysztofem Gilem, ks. Andrzej Sobol – proboszcz parafii Żelichów, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Gręboszów, jak również rodzina i znajomi artystki.

Wernisaż wystawy prac plastycznych Teresy Tarki był doskonałą okazją do spotkania i integracji społeczności lokalnej, jak również sposobnością by poznać i promować twórczość lokalnych artystów. Ponadto wszyscy obecni na wystawie mogli skosztować specjałów kulinarnych przygotowanych przez organizatorów.

Pani Teresie życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, wielu twórczych inspiracji oraz weny pozwalającej tworzyć kolejne, tak znakomite prace malarskie.

 

 

Opracowanie: GCKiCZ w Gręboszowie

Wprowadzenie: Karol MIkos 18.11.2022 r.

W niedzielne popołudnie, 13 listopada br., w Domu Strażaka w Woli Żelichowskiej odbył się wernisaż wystawy prac malarskich autorstwa Teresy Tarki, pt. „Ukryty talent”. Organizatorem wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich Wola Żelichowska, które postanowiło zaprezentować lokalnej społeczności dzieła malarskie swojej koleżanki. Tematyka prac była zróżnicowana – od artystycznych portretów, po pejzaże. W wydarzeniu uczestniczyli m. in: władze samorządowe gminy Gręboszów na czele z wójtem gminy Gręboszów Krzysztofem Gilem, ks. Andrzej Sobol – proboszcz parafii Żelichów, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Gręboszów, jak również rodzina i znajomi artystki. Wernisaż wystawy prac plastycznych Teresy Tarki był doskonałą okazją do spotkania i integracji społeczności lokalnej, jak również sposobnością by poznać i promować twórczość lokalnych artystów. Ponadto wszyscy obecni na wystawie mogli skosztować specjałów kulinarnych przygotowanych przez organizatorów. Pani Teresie życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, wielu twórczych inspiracji oraz weny pozwalającej tworzyć kolejne, tak znakomite prace malarskie.   Zdjęcia z wydarzenia   Opracowanie: GCKiCZ w Gręboszowie Wprowadzenie: Karol MIkos 18.11.2022 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe