Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
1 marca
temperatura: 13°C
wiatr: 16,2 km/h
opady: 0,0 mm

Zajęcia na Orliku w ramach programu „Organizator sportu w środowisku wiejskim”

Informujemy, że Gmina Gręboszów przystąpiła do realizacji programu pn. „Organizator sportu w środowisku wiejskim”. Zadanie wpisuje się w cele programowe programu „Sport dla Wszystkich” – w ramach zadania „Upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim” i realizowane będzie przez Leszka Niemczaka, posiadającego odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach tego projektu, począwszy od miesiąca kwietnia na obiekcie Orlik w Gręboszowie, prowadzone będą zajęcia sportowe. Odbywać się one będą w wybrane dni tygodnia za wyjątkiem niedzieli i świąt. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Organizatora zajęć – Leszka Niemczaka.

Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Organizatora zajęć.

Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Organizatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego.

Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.

 

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Karol Mikos 11.04.2023 r.

Informujemy, że Gmina Gręboszów przystąpiła do realizacji programu pn. „Organizator sportu w środowisku wiejskim”. Zadanie wpisuje się w cele programowe programu „Sport dla Wszystkich” – w ramach zadania „Upowszechnianie sportu w środowisku wiejskim” i realizowane będzie przez Leszka Niemczaka, posiadającego odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. W ramach tego projektu, począwszy od miesiąca kwietnia na obiekcie Orlik w Gręboszowie, prowadzone będą zajęcia sportowe. Odbywać się one będą w wybrane dni tygodnia za wyjątkiem niedzieli i świąt. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio u Organizatora zajęć – Leszka Niemczaka. Zachęcamy mieszkańców naszej gminy a w szczególności dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu i korzystania z oferty przygotowanej przez Organizatora zajęć. Orlik będzie otwarty dla użytkowników również poza godzinami pracy Organizatora, za wyjątkiem szatni i węzła sanitarnego. Prosimy o poszanowanie obiektu i przypominamy, że obiekt jest całodobowo monitorowany.   Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Karol Mikos 11.04.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe