Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
24 lutego
temperatura: 8°C
wiatr: 5,1 km/h
opady: 0,0 mm

Zaproszenie do udziału w Pikniku Chorwackim

Zaproszenie do udziału w Pikniku Chorwackim, organizowanym w Krakowie, w dniach 27-28 maja (sobota/niedziela) br. W pikniku, jak w poprzednich latach wezmą udział polskie i chorwackie instytucje związane swoją działalnością z Chorwacją, które będą mogły na stoiskach zaprezentować swoje produkty i usługi. Uroczyste otwarcie pikniku nastąpi o godz. 10:30 w sobotę, pochodem władz samorządowych i mieszkańców Krakowa, prowadzonych przez orkiestrę dętą.

W tym roku piknik będzie miał szczególnie atrakcyjny program. po pierwsze - odsłanianie gwiazd chorwackich, które odbędzie się tradycyjnie o godz. 12:00 w sobotę będzie miało specjalną oprawę, po drugie – organizowany będzie po raz pierwszy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Chorwackiej, którego finał i koncert laureatów odbędzie się w niedzielę w godz. od 15:00 do 18:00.

 

Piknik Chorwacki - plakat

Piknik Chorwacki - program

 

Wprowadzenie: Karol Mikos 19.05.2023 r.

Zaproszenie do udziału w Pikniku Chorwackim, organizowanym w Krakowie, w dniach 27-28 maja (sobota/niedziela) br. W pikniku, jak w poprzednich latach wezmą udział polskie i chorwackie instytucje związane swoją działalnością z Chorwacją, które będą mogły na stoiskach zaprezentować swoje produkty i usługi. Uroczyste otwarcie pikniku nastąpi o godz. 10:30 w sobotę, pochodem władz samorządowych i mieszkańców Krakowa, prowadzonych przez orkiestrę dętą. W tym roku piknik będzie miał szczególnie atrakcyjny program. po pierwsze - odsłanianie gwiazd chorwackich, które odbędzie się tradycyjnie o godz. 12:00 w sobotę będzie miało specjalną oprawę, po drugie – organizowany będzie po raz pierwszy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Chorwackiej, którego finał i koncert laureatów odbędzie się w niedzielę w godz. od 15:00 do 18:00.     Wprowadzenie: Karol Mikos 19.05.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe