Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 kwietnia
temperatura: 15°C
wiatr: 17,1 km/h
opady: 0,0 mm

Kino plenerowe radia RDN Małopolska w Gręboszowie

Wójt Gminy Gręboszów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa oraz radio RDN Małopolska po raz trzeci zaprosili wszystkich mieszkańców gminy i gości na letnie kino plenerowe. Seans filmowy odbył się w minioną sobotę, 19 sierpnia br. na placu parafialnym, przy kościele w Gręboszowie.

Na licznie przybyłych uczestników wydarzenia czekały wygodne leżaki i familijny film „Lessie, wróć!”. Seans filmowy poprzedziły gry i zabawy dla dzieci z animatorem kulturalnym – Agencja Artystyczna „E-muz Ewa Judasz-Jakubiak”. Uczestnicy kina plenerowego mogli skosztować także waty cukrowej i popcornu.

Organizatorzy wydarzenia składają podziękowanie Małgorzacie Kądzielawa i Andrzejowi Szarkowi za użyczenie i dowóz 60 dodatkowych leżaków na seans filmowy.

Ponadto informujemy, że rzeczy pozostawione po seansie można odebrać w siedzibie GCKiCz w Gręboszowie.

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Karol Mikos 23.08.2023 r.

Wójt Gminy Gręboszów, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa oraz radio RDN Małopolska po raz trzeci zaprosili wszystkich mieszkańców gminy i gości na letnie kino plenerowe. Seans filmowy odbył się w minioną sobotę, 19 sierpnia br. na placu parafialnym, przy kościele w Gręboszowie. Na licznie przybyłych uczestników wydarzenia czekały wygodne leżaki i familijny film „Lessie, wróć!”. Seans filmowy poprzedziły gry i zabawy dla dzieci z animatorem kulturalnym – Agencja Artystyczna „E-muz Ewa Judasz-Jakubiak”. Uczestnicy kina plenerowego mogli skosztować także waty cukrowej i popcornu. Organizatorzy wydarzenia składają podziękowanie Małgorzacie Kądzielawa i Andrzejowi Szarkowi za użyczenie i dowóz 60 dodatkowych leżaków na seans filmowy. Ponadto informujemy, że rzeczy pozostawione po seansie można odebrać w siedzibie GCKiCz w Gręboszowie. Zdjęcia z wydarzenia   Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Karol Mikos 23.08.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe