Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
1 marca
temperatura: 8°C
wiatr: 15,0 km/h
opady: 0,0 mm

Poszukiwany właściciel psa

Pilnie poszukiwany właściciel psa, który zabłąkał się w miejscowości Borusowa. W chwili obecnej pies znajduje się pod opieką osoby fizycznej na jednej z posesji w Borusowej. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Gminy Gręboszów, pok. nr 1, telefon do kontaktu: 14 6416002 w. 23.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pies został porzucony przez właściciela, dlatego prosimy o kontakt z Urzędem Gminy, osoby zainteresowane przygarnięciem psa. Bardzo ładny, młody piesek, przyjaźnie nastawiony do ludzi.

Poszukiwany właściciel psa

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Karol Mikos 30.08.2023 r.

Pilnie poszukiwany właściciel psa, który zabłąkał się w miejscowości Borusowa. W chwili obecnej pies znajduje się pod opieką osoby fizycznej na jednej z posesji w Borusowej. Właściciela psa lub osoby, które rozpoznają psa i mogłyby pomóc w ustaleniu właściciela prosimy o kontakt - Urząd Gminy Gręboszów, pok. nr 1, telefon do kontaktu: 14 6416002 w. 23. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pies został porzucony przez właściciela, dlatego prosimy o kontakt z Urzędem Gminy, osoby zainteresowane przygarnięciem psa. Bardzo ładny, młody piesek, przyjaźnie nastawiony do ludzi.   Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Karol Mikos 30.08.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe