Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
21 lutego
temperatura: 10°C
wiatr: 14,3 km/h
opady: 0,0 mm

Punkt konsultacyjno - informacyjny Program Priorytetowy Czyste Powietrze

Urząd Gminy Gręboszów informuje, że Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze od 18 września 2023 r. czynny jest w dniach:

  • wtorki w godz. 8:00 – 11:00
  • piątki w godz. 8:00 – 15:00

w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3 na parterze.

Mieszkańcy, we wszystkich trzech częściach Programu Czyste Powietrze, mogą otrzymać dofinansowanie na szereg rozwiązań służących dociepleniu budynku i wymianie źródła ciepła wraz z modernizacją co i cwu, montażem wentylacji z rekuperacją oraz zamontowaniem mikroinstalacji fotowoltaicznej. W przypadku, gdy mieszkaniec zdecyduje się na przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji budynku, będzie mógł uzyskać dofinansowanie najwyższe z przysługującego mu z oferty programu „Czyste Powietrze”. Odpowiednio wyższe dofinansowanie przewidziano w każdej z trzech części Programu. Jego wielkość jest uzależniona od dochodu jaki osiąga wnioskodawca Programu. Najwyższe poziomy dofinansowania, uwzględniające kompleksową termomodernizację wraz z mikroinstalacją fotowoltaiczną w poszczególnych częściach programu kształtują się do poziomu 66 tys. zł, 99 tys. zł i 135 tys. zł bezzwrotnej dotacji.

Szczegółowe informacje dot. Programu dostępne są na stronie internetowej: https://czystepowietrze.gov.pl/ lub w Punkcie konsultacyjno - informacyjnym.

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Karol Mikos 19.09.2023 r.

Urząd Gminy Gręboszów informuje, że Punkt konsultacyjno- informacyjny Programu Czyste Powietrze od 18 września 2023 r. czynny jest w dniach: wtorki w godz. 8:00 – 11:00 piątki w godz. 8:00 – 15:00 w Urzędzie Gminy Gręboszów, pok. nr 3 na parterze. Mieszkańcy, we wszystkich trzech częściach Programu Czyste Powietrze, mogą otrzymać dofinansowanie na szereg rozwiązań służących dociepleniu budynku i wymianie źródła ciepła wraz z modernizacją co i cwu, montażem wentylacji z rekuperacją oraz zamontowaniem mikroinstalacji fotowoltaicznej. W przypadku, gdy mieszkaniec zdecyduje się na przeprowadzenie kompleksowej termomodernizacji budynku, będzie mógł uzyskać dofinansowanie najwyższe z przysługującego mu z oferty programu „Czyste Powietrze”. Odpowiednio wyższe dofinansowanie przewidziano w każdej z trzech części Programu. Jego wielkość jest uzależniona od dochodu jaki osiąga wnioskodawca Programu. Najwyższe poziomy dofinansowania, uwzględniające kompleksową termomodernizację wraz z mikroinstalacją fotowoltaiczną w poszczególnych częściach programu kształtują się do poziomu 66 tys. zł, 99 tys. zł i 135 tys. zł bezzwrotnej dotacji. Szczegółowe informacje dot. Programu dostępne są na stronie internetowej: https://czystepowietrze.gov.pl/ lub w Punkcie konsultacyjno - informacyjnym.   Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Karol Mikos 19.09.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe