Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
21 lutego
temperatura: 10°C
wiatr: 14,3 km/h
opady: 0,0 mm

Poszukiwany właściciel psa

Poszukiwany właściciel psa. Pies błąkał się po Woli Gręboszowskiej pod koniec listopada. W chwili obecnej pies znalazł opiekę w jednym z gospodarstw w Woli Gręboszowskiej. Publikujemy zdjęcie pieska. Jeśli ktokolwiek posiada informację na temat właściciela prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pies został porzucony przez właściciela, dlatego prosimy osoby, które chciałyby adoptować pieska o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów, tel. 14 6416002 w. 23.

 

Znaleziony pies

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.12.2023 r.

Poszukiwany właściciel psa. Pies błąkał się po Woli Gręboszowskiej pod koniec listopada. W chwili obecnej pies znalazł opiekę w jednym z gospodarstw w Woli Gręboszowskiej. Publikujemy zdjęcie pieska. Jeśli ktokolwiek posiada informację na temat właściciela prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pies został porzucony przez właściciela, dlatego prosimy osoby, które chciałyby adoptować pieska o kontakt z Urzędem Gminy Gręboszów, tel. 14 6416002 w. 23.         Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.12.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe