Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
21 lutego
temperatura: 9°C
wiatr: 14,3 km/h
opady: 0,0 mm

Program Priorytetowy „Moja Woda” (III edycja)

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” (III edycja). Wnioski o dofinansowanie można składać od dnia 03.08.2023 r. do wyczerpania środków.

O zachowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego wpływu na dziennik podawczy WFOŚiGW w Krakowie w wersji papierowej albo na skrzynkę podawczą WFOŚiGW w Krakowie znajdującą się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Wymagane jest przesłanie dodatkowo wersji elektronicznej przez Portal Beneficjenta WFOŚiGW w Krakowie. Wniosek w wersji edytowalnej dostępny jest po zalogowaniu na Portalu Beneficjenta.

Nabór wniosków może zostać zakończony albo wstrzymany na czas oceny wniosków, o czym WFOŚiGW będzie informować na swojej stronie internetowej.

Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Krakowie określone są w Programie Priorytetowym „Moja Woda” oraz w Regulaminie naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” na lata 2023-2024”.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dokumentacją Programu: https://www.wfos.krakow.pl/program-priorytetowy-moja-woda/

 

Plakat programu moja woda

 

 

 

Opracowanie: Kinga Sobota

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.08.2023 r.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” (III edycja). Wnioski o dofinansowanie można składać od dnia 03.08.2023 r. do wyczerpania środków. O zachowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego wpływu na dziennik podawczy WFOŚiGW w Krakowie w wersji papierowej albo na skrzynkę podawczą WFOŚiGW w Krakowie znajdującą się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP). Wymagane jest przesłanie dodatkowo wersji elektronicznej przez Portal Beneficjenta WFOŚiGW w Krakowie. Wniosek w wersji edytowalnej dostępny jest po zalogowaniu na Portalu Beneficjenta. Nabór wniosków może zostać zakończony albo wstrzymany na czas oceny wniosków, o czym WFOŚiGW będzie informować na swojej stronie internetowej. Podmioty mogące ubiegać się o dofinansowanie oraz szczegółowe warunki dofinansowania z WFOŚiGW w Krakowie określone są w Programie Priorytetowym „Moja Woda” oraz w Regulaminie naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” na lata 2023-2024”. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dokumentacją Programu: https://www.wfos.krakow.pl/program-priorytetowy-moja-woda/         Opracowanie: Kinga Sobota Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.08.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe