Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 kwietnia
temperatura: 15°C
wiatr: 17,1 km/h
opady: 0,0 mm

Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 w gminie Gręboszów

W Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 r. statystyka publiczna zgromadziła dane, które stanowią podstawę do podejmowania kluczowych decyzji w zakresie programowania społeczno-gospodarczego zarówno na szczeblu regionalnym, krajowym, jak i międzynarodowym.

Z przyjemnością informuję, że na stronie Urzędu Statystycznego w Krakowie w zakładce Urząd Statystyczny w Krakowie / Informacje o wynikach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 / Infografiki dla gmin znajduje się infografika przygotowana przez pracowników Urzędu Statystycznego w Krakowie specjalnie dla Państwa jednostki terytorialnej, zawierająca pakiet podstawowych informacji na bazie danych zebranych podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań NSP 2021, takich jak: liczba mieszkańców, struktura wieku, rozkład demograficzny, czy liczba mieszkań i budynków.

Na stronie naszego Urzędu dostępne są infografiki dla wszystkich 182 gmin, miast oraz miast na prawach powiatu województwa małopolskiego wraz z danymi dotyczącymi województwa małopolskiego.

Jednocześnie uprzejmie informuję, że kolejne szczegółowe pakiety danych z wynikami spisów powszechnych są publikowane zgodnie z harmonogramem na stronach internetowych Głównego Urzędu Statystycznego Główny Urząd Statystyczny / Aktualności / Informacje o wynikach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 oraz Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – Strona informacyjna o Narodowym Spisie Powszechnym 2021.

 

Wyniki spisu Gręboszów 1

Wyniki spisu Gręboszów 2

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.05.2023 r.

W Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 r. statystyka publiczna zgromadziła dane, które stanowią podstawę do podejmowania kluczowych decyzji w zakresie programowania społeczno-gospodarczego zarówno na szczeblu regionalnym, krajowym, jak i międzynarodowym. Z przyjemnością informuję, że na stronie Urzędu Statystycznego w Krakowie w zakładce Urząd Statystyczny w Krakowie / Informacje o wynikach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 / Infografiki dla gmin znajduje się infografika przygotowana przez pracowników Urzędu Statystycznego w Krakowie specjalnie dla Państwa jednostki terytorialnej, zawierająca pakiet podstawowych informacji na bazie danych zebranych podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań NSP 2021, takich jak: liczba mieszkańców, struktura wieku, rozkład demograficzny, czy liczba mieszkań i budynków. Na stronie naszego Urzędu dostępne są infografiki dla wszystkich 182 gmin, miast oraz miast na prawach powiatu województwa małopolskiego wraz z danymi dotyczącymi województwa małopolskiego. Jednocześnie uprzejmie informuję, że kolejne szczegółowe pakiety danych z wynikami spisów powszechnych są publikowane zgodnie z harmonogramem na stronach internetowych Głównego Urzędu Statystycznego Główny Urząd Statystyczny / Aktualności / Informacje o wynikach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 oraz Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – Strona informacyjna o Narodowym Spisie Powszechnym 2021.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.05.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe