Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
24 lutego
temperatura: 8°C
wiatr: 6,7 km/h
opady: 0,0 mm

Zapraszamy na koncert "15 sierpnia - Powiat Dąbrowski Pamięta"

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego oraz gości do udziału w obchodach 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej, które odbędą się we wtorek 15 sierpnia 2023 roku w Dąbrowie Tarnowskiej. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 18:00 Mszą świętą w kościele parafialnym NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Po Mszy św. na placu kościelnym o godz. 19:00 odbędzie się koncert patriotyczny pn. „15 sierpnia – Powiat Dąbrowski Pamięta”.

Na scenie wystąpią Izabela Szafrańska & Tadeusz Seibert.

Izabela Szafrańska - absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych "Must Be The Music" z zespołem El Saffron, którego była liderką i założycielką. Zainteresowania muzyczne wokalistki są wielostylowe. Jesienią 2018 roku została półfinalistką IX edycji programu "The Voice of Poland". W 2019 roku zaczęła współpracę z wybitnym kompozytorem i aranżerem Marcinem Partyką oraz ze znakomitymi poetami i autorami tekstów. Razem z siostrami współtworzy wokalne trio. Wspólnie koncertują w Polsce i za granicą.

Tadeusz Seibert - kompozytor, autor tekstów. Aktor Teatru „Variete“ w Krakowie pracujący przy musicalu „Legalna Blondynka“ reż. Janusz Józefowicz, współpracujący przy wielu koncertach z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy m.in. “Kolęda Nocka”. Jest wokalistą Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, a także występuje w trasie koncertowej pt. „Kochamy Polskie Piosenki“ pod patronatem Polskiego Radia „Trójki“. Występował w telewizyjnych konkursach wokalnych, tj.: Szansie na sukces, Mam talent!, Śpiewaj i walcz, Must Be the Music. Tylko muzyka oraz The Voice of Poland. W tym roku z utworem „Niby tak, niby nie” zajął drugie miejsce w konkursie Premier w ramach 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.


 

15 sierpnia koncert Powiat Dąbrowski Pamięta

 

 

 

 

 

Opracowanie: Powiat Dąbrowski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 07.08.2023 r.

Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, w imieniu Stowarzyszenia Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego oraz gości do udziału w obchodach 103. rocznicy Bitwy Warszawskiej, które odbędą się we wtorek 15 sierpnia 2023 roku w Dąbrowie Tarnowskiej. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 18:00 Mszą świętą w kościele parafialnym NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej. Po Mszy św. na placu kościelnym o godz. 19:00 odbędzie się koncert patriotyczny pn. „15 sierpnia – Powiat Dąbrowski Pamięta”. Na scenie wystąpią Izabela Szafrańska & Tadeusz Seibert. Izabela Szafrańska - absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku. Przez lata prężnie rozwijała swoją działalność artystyczną, zdobywając wiele nagród muzycznych o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Do sukcesu medialnego można zaliczyć jej udział w finale jednego z najbardziej znanych polskich programów telewizyjnych "Must Be The Music" z zespołem El Saffron, którego była liderką i założycielką. Zainteresowania muzyczne wokalistki są wielostylowe. Jesienią 2018 roku została półfinalistką IX edycji programu "The Voice of Poland". W 2019 roku zaczęła współpracę z wybitnym kompozytorem i aranżerem Marcinem Partyką oraz ze znakomitymi poetami i autorami tekstów. Razem z siostrami współtworzy wokalne trio. Wspólnie koncertują w Polsce i za granicą. Tadeusz Seibert - kompozytor, autor tekstów. Aktor Teatru „Variete“ w Krakowie pracujący przy musicalu „Legalna Blondynka“ reż. Janusz Józefowicz, współpracujący przy wielu koncertach z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy m.in. “Kolęda Nocka”. Jest wokalistą Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia, a także występuje w trasie koncertowej pt. „Kochamy Polskie Piosenki“ pod patronatem Polskiego Radia „Trójki“. Występował w telewizyjnych konkursach wokalnych, tj.: Szansie na sukces, Mam talent!, Śpiewaj i walcz, Must Be the Music. Tylko muzyka oraz The Voice of Poland. W tym roku z utworem „Niby tak, niby nie” zajął drugie miejsce w konkursie Premier w ramach 60. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.             Opracowanie: Powiat Dąbrowski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 07.08.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe